Třetí ročník

Před zahájením již třetího ročníku Běhu o život, bych rád poděkoval všem, kteří svými příspěvky a zakoupením triček pomohli onkologickému oddělení  nemocnice v Chomutově. Především díky Vám mohlo Občanské sdružení Běh o život ve druhém ročníku zakoupit sanitární vybavení souciálních zařízení, které jak doufáme přispěje zkvalitnění péče a prostředí onkologického oddělení nemocnice v Chomutově. Pro dosažení tohoto cíle, je letošní ročník zaměřen na realizaci nezbytných stavebních prací souvisejících s rekonstrukcí a zakoupení obkladových materiálů. Výtěžek třetího ročníku Běhu o život proto bude věnován a tento účel.

Také bych rád poděkoval všem, kdo mi po celou dobu pomáhali, protože i jejich zásluhou byl loňský ročník tak úspěšný.

A teď start!

Den “D” nastává 23. července 2011 nejpozději v 6.00 ráno v Kyselce u Karlových Varů a do Ostravy bych rád doběhl zhruba za 10 dní.

I  v rámci letošního ročníku Vám chci nabídnout možnost absolvovat jednotlivé etapy běhu společně se mnou a zakusit tu atmosféru, ať už  při běhu nebo při jízdě na kole. Inspiraci pro výběr trasy můžete nalézt v letáčku “Běh o život 2010″.  Lze absolvovat celou jendu etapu nebo jen část etapy.  Letáček naleznete v záložce Druhý ročník, který lze po kliknutí zvětšit.

Pokud budete mít zájem, pak pro upřesnění etapy (příp. změny z důvodu, které v tuto chvíli nelze předpokládat) a času, volejte nebo pošlete e-mail týden před začátkem Běhu, popř. v průběhu něj, na kontakt uvedený na těchto stránkách. Nebojte se, nebudete sami, počet lidí, kteří se do jednotlivých etap zapojují, ať už také během či na kolech  stále roste.

Další informace naleznete na stránkách po absolvování jednotlivých dnů běhu.

Tak ať to dokážeme a děkuji za pomoc a podporu!

Miroslav Kalina a tým Běhu o život


 

Délka etapy je 84 km a vede přes následující města:
Kyselka – Klášterec nad Ohří – Kadaň – Žatec – Louny.
Konec etapy je na lounském náměstí pravděpodobně mezi 16:00 a 17:00 hodinou.
Jsem moc rád, že i letos se ke mně přidali kamarádi a kamarádka z Louny, kteří etapu pojedou na kole.
Hlavně chci vyzdvihnout odvahu mého kamaráda Jardy Sedláčka, který se mnou pojede z Kyselky do Ostravy na kole.
Doprovodné vozidlo a  telefonáty  letos vyřizuje Martin Mydlář, kterému také patří dík.
Poděkování taky patří Petru Seidlovi za zapůjčení doprovodného vozidla a Martinu Bartoňovi za přípravu vozu a za to, že auto zkrášlil reklamami sponzorů.
Budete-li chtít rád vás někde na trase potkám, nebo se můžete ke mně kdykoliv během etapy připojit a běžet se mnou, nebo jet na kole. Rád Vás samozřejmě uvidím i v cíli na lounském náměstí.