Třetí ročník Běhu o život startuje již brzy!!!

Před zahájením již třetího ročníku Běhu o život, bych rád poděkoval všem, kteří svými příspěvky a zakoupením triček pomohli onkologickému oddělení  nemocnice v Chomutově. Především díky Vám mohlo Občanské sdružení Běh o život ve druhém ročníku zakoupit sanitární vybavení souciálních zařízení, které jak doufáme přispěje zkvalitnění péče a prostředí onkologického oddělení nemocnice v Chomutově. Pro dosažení tohoto cíle, je letošní ročník zaměřen na realizaci nezbytných stavebních prací souvisejících s rekonstrukcí a zakoupení obkladových materiálů. Výtěžek třetího ročníku Běhu o život proto bude věnován a tento účel.

Také bych rád poděkoval všem, kdo mi po celou dobu pomáhali, protože i jejich zásluhou byl loňský ročník tak úspěšný.

A teď start!

Den “D” nastává 23. července 2011 nejpozději v 6.00 ráno v Kyselce u Karlových Varů a do Ostravy bych rád doběhl zhruba za 10 dní.

I  v rámci letošního ročníku Vám chci nabídnout možnost absolvovat jednotlivé etapy běhu společně se mnou a zakusit tu atmosféru, ať už  při běhu nebo při jízdě na kole. Inspiraci pro výběr trasy můžete nalézt v letáčku “Běh o život 2010″.  Lze absolvovat celou jendu etapu nebo jen část etapy.  Letáček naleznete v záložce Druhý ročník, který lze po kliknutí zvětšit.

Pokud budete mít zájem, pak pro upřesnění etapy (příp. změny z důvodu, které v tuto chvíli nelze předpokládat) a času, volejte nebo pošlete e-mail týden před začátkem Běhu, popř. v průběhu něj, na kontakt uvedený na těchto stránkách. Nebojte se, nebudete sami, počet lidí, kteří se do jednotlivých etap zapojují, ať už také během či na kolech  stále roste.

Další informace naleznete na stránkách po absolvování jednotlivých dnů běhu.

Tak ať to dokážeme a děkuji za pomoc a podporu!

Miroslav Kalina a tým Běhu o život